• وبلاگ : حضرت علي(ع)- علوي ها
 • يادداشت : ارزش تربيت
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  ولادت سلطان السلاطين ، شهريار ملك هستي ، ولي الله الاكبر ، قائم آل محمد حجت بن الحسن العسكري ( ارواحنا لتراب مقدمه الفدا )

  هيئت مهدي جان (عج)

  ذاکر آل الله ### حاج مهدي ارضي ###

  شب ميلاد (??/?/??) و شام ميلاد (??/?/??)

  بعد از نماز مغرب و عشاء

  خيابان حضرت وليعصر (عج) - پايينتر از ميدان منيريه - پل امير بهادر -جنب مسجد حيدري - پايگاه امام مجتبي(ع)

  " ياعلي مددي " [گل][گل][گل]

  با سلام
  شما چند وقت پيش در وبلاگ اينجانب سفارش يک لوگو براي وبلاگتان را داده بوديد ولي به دليل يک سري از مشکلات نتوانستم لوگو را به موقع تحويل بدم.
  ولي حالا لوگو شما آماده شده و شما براي دريافت آن بايد به وبلاگ اينجانب برويد و به شماره حسابي که در آنجا اعلام کردم مبلغ 5000 تومان بابت هزينه لوگو واريز کنيد.
  هزينه لوگو : 5000 تومان
  هزينه بنر : 10000 تومان
  با تشکر
  www.banersaz.persianblog.ir

  يکي از مهم ترين نکته اي که در پيام امام خميني ( رضوان الله عليه ) به مناسبت شهادت دکتر مصطفي چمران بسيار مورد دقّت است اين ميباشد که حضرت امام در اين پيام فرمودند: چمران عزيز با عقيده ي پاک خالص غير وابسته به دستجات و گروههاي سياسي،و عقيده به هدف بزرگ الهي،جهاد را در راه آن از آغاز زندگي شروع و به آن ختم کرد.


  اين دور انديشي حضرت امام به خوبي نشان داد که بيشتر حوادث تلخ زمان حيات پر برکت ايشان سر از دستجات و گروههاي سياسي در مياورد و به همين خاطر بود که دستور انحلال تنها حزب پاک، يعني حزب جمهوري اسلامي را داد تا چهره ي کثيف ديگر احزاب به خوبي نمايان شود و همچنين چهر ه ي پاک حزب جمهوري اسلامي مخدوش نشود و از همه مهمتر نفوذ برخي از افراد غير پاک به اين حزب از دلايل انحلال آن بود.


  در زمان کنوني و بعد از رحلت حضرت امام تمام حوادث تلخ ازجمله: کوي دانشگاه،قتل هاي زنجيره اي،روزنامه هاي زنجيره اي،توهين عدّه اي از نمايندگان دوره ي ششم مجلس به مقام معظم رهبري ( مدظلّه العالي ) مبني بر نوشيدن جام زهر به مانند امام و... همه و همه سر از دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي اورد.


  حالا خواننده ي گرامي! اگه يه کم سر مبارک را بالا بياري و از بالا به حوادث اخبر و اين اغتشاشات به بهانه ي تقلّب در شمارش آرا رو نگاه کني متوجّه ميشي که همه سر از همين دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي آورد!


  احزاب اگر خوب هم باشند باز هم منافع خودشون رو در نظر ميگيرند نه نظام جمهموري اسلامي ايران را، تنها حزبي که به طور دقيق با نظام جمهوري اسلامي پيش ميرفت همان حزب جمهوري اسلامي بود که نماينده نظام جمهوري اسلامي بود.